Close icon

Promocja na paski tapicerskie EcoBelt oraz zabzpieczenia EcoClips

Promocja pasków tapicerskich EcoBelt oraz zabezpieczeń nakrętki kłowej EcoClips. Aby skorzystać z promocyjnej ceny prosimy podać kod EC01112013 przy zamówieniu. Minimalne zamówienie to 10 paczek produktu lub kombinacji produktów promocyjnych. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym po więcej szczegółów.

EcobletEcoclipsEcoclipsEkologia

Paski tapicerskie/meblowe wykonane z tektury litej, służą do estetycznego wykończenia mebli tapicerowanych. Paski te zastępują nie ekologiczne produkty z polietylenu i PCV

EcoClips to ekologiczne i proste zabezpieczenie nakrętki kłowej (pazurkowej) przed wypadaniem, przekręcaniem oraz zbyt długimi śrubami.

Paski EcoBelt pakowane są w kartony po 1000 mb, co bardzo ułatwia wyjmowanie pasków z opakowania oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Karton jak i paski są w 100% ekolegiczne i podlegają recyklingowi.

Zabezpieczenia EcoClips pakowane są w estetyczny, praktyczny i ekologiczny karton po 1000 sztuk.

Wspierając i chroniąc środowisko naturalne dbamy o przyszłość swoją oraz następnych pokoleń. Firmy z Grupy Foxnord starają się aktywnie minimalizować swój wpływ na środowisko naturalne poprzez ciągłe dążenie do jak najbardziej efektywnego wykorzystania posiadanych zasobów.